Садочок- простір дружній до дитини./Files/74ecdf4cc3e0415fdcdab1b125a1ae16.jpg

У 2016-2017 рр. ЮНІСЕФ реалізує проект " Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України".Один з компонентів проекту спрямовано на підтримку якісної дошкільної освіти у п'яти східних областях України : Дніпропетровській, Харьківській ,Запорізькій, Донецькій та Луганській.
Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерства освіти і науки України реалізує проект «Садочок - простір дружній до дитини».
У рамках проекту Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» педагоги нашого дошкільного закладу: вихователь-логопед Дерюгіна Н.В.., практичний психолог Парфент'єва О.О., вихователі Лєбєдєва Н.В., Шепа С.М.. прийняли участь у дводенному навчально-практичному семінарі «Садочок - простір дружній до дитини» ( м. Запоріжжя, січень 2017р.), на якому познайомились з новими методиками роботи з дітьми, а саме: «Ранкові зустрічі», «Лялька як персона».
Всі учасники семінару отримали навчально-методичні посібники “Доброго ранку: ми раді, що ви тут” та Ляльку для роботи з дітьми.
Метою семінару є створення безпечного інклюзивного середовища в дитячому колективі шляхом розвитку життєвих навичок, які сприяють розвитку спільноти, розумінню і цінуванню багатоманітності, толерантного ставлення до відмінностей, попередження проявів упереджень і дискримінації.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад дошкільної освіти Адреса місцезнаходження Умови доступності Додаткова інформація
Дошкільний навчальний заклад № 43 «Сонечко» комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області вул. Олеся Гончара, буд. 45 На центральному вході побудований саморобний пандус (не відповідає ДБН). На сходах нанесено контрастні жовті смуги. /Files/images/rabochiy_stl/IM садG_20190807_085408.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 786

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.