/Files/images/Снимок.PNG

Садочок- простір дружній до дитини.

У 2016-2017 рр. ЮНІСЕФ реалізує проект " Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України".Один з компонентів проекту спрямовано на підтримку якісної дошкільної освіти у п'яти східних областях України : Дніпропетровській, Харьківській ,Запорізькій, Донецькій та Луганській.
Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерства освіти і науки України реалізує проект «Садочок - простір дружній до дитини».
У рамках проекту Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» педагоги нашого дошкільного закладу: вихователь-логопед Дерюгіна Н.В.., практичний психолог Парфент'єва О.О., вихователі Лєбєдєва Н.В., Шепа С.М.. прийняли участь у дводенному навчально-практичному семінарі «Садочок - простір дружній до дитини» ( м. Запоріжжя, січень 2017р.), на якому познайомились з новими методиками роботи з дітьми, а саме: «Ранкові зустрічі», «Лялька як персона».
Всі учасники семінару отримали навчально-методичні посібники “Доброго ранку: ми раді, що ви тут” та Ляльку для роботи з дітьми.
Метою семінару є створення безпечного інклюзивного середовища в дитячому колективі шляхом розвитку життєвих навичок, які сприяють розвитку спільноти, розумінню і цінуванню багатоманітності, толерантного ставлення до відмінностей, попередження проявів упереджень і дискримінації.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад дошкільної освітиАдреса місцезнаходженняУмови доступностіДодаткова інформація
Дошкільний навчальний заклад № 43 «Сонечко» комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької областівул. Олеся Гончара, буд. 45На центральному вході побудований саморобний пандус (не відповідає ДБН). На сходах нанесено контрастні жовті смуги./Files/images/rabochiy_stl/IM садG_20190807_085408.jpg

Наказ МОН від 15.05.2013 № 512 "Про створення робочої групи з питань дошкільної освіти дітей з особливими потребами в Україні"

Лист МОН України від 12.10.2015 № 1/9-487 «Щодо організації діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах»

Постанова КМУ від 29.07.2015 № 530 «Про внесення змін до Положення про дошкільний навчальний заклад»

Постанова КМУ від 29.07.2015 № 531 «Про внесення змін до постанов КМУ від 14 ківтня 1997 р. № 346 і від 14 червня 2000 р. № 963»

В дошкільному навчальному закладі №43 "Сонечко" згідно наказу міськВНО № 85 від 19.05.2007 року для дітей з особливими освітніми потребами (вади мовлення) функціонує група компенсуючого типу № 9 "Веселка" , яка має спеціальне корекційно-розвивальне середовище.

В цій групі працюють профільні спеціалісти : вчитель- логопед, практичний психолог, досвідчені висококваліфіковані вихователі.

Освітній процес в групі відбувається за чинними програмами, за якими працює заклад, так і відповідними спеціальними корекційними програмами. Державним стандартом є Базовий компонент дошкільної освіти України.

Тісна взаємодія профільних спеціалістів забезпечує якість надання освітніх послуг, про що свідчать дані діагностування знань, вмінь та навичок дітей.

Також для відвідування дошкільного закладу особами з особливими потребами зроблено зручний пандус.

Кiлькiсть переглядiв: 254

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.