/Files/images/rabochiy_stl/1 001.jpg

/Files/images/rabochiy_stl/2 001.jpg

/Files/images/rabochiy_stl/2 002.jpg

Річний звіт про діяльність дошкільного навчального закладу № 43 «Сонечко»

Система методичної роботи в дошкільному навчальному закладі будується таким чином, щоб створити належні умови для підвищення професійної майстерності кожного педагогічного працівника. Працюючих груп - 12, з них : груп раннього віку – 3, молодшого дошкільного віку – 2, середнього дошкільного віку – 3, старшого дошкільного віку – 4 (з них логопедична - 1). Садочок має власну емблему, гімн, прапор. В цьому році було відновлено роботу сайту дошкільного закладу. Відповідно до штатного розпису працівників дошкільного закладу – 65,3. Педагогічних працівників – 29 (вихователів - 24, практичний психолог – 1, музичних керівників – 3, вчитель –логопед – 1), технічних працівників – 31.

Фаховий рівень педагогічних працівників: вища категорія – 3, вихователь-методист – 3, перша категорія – 7, друга категорія – 8, спеціаліст – 9, тарифний розряд – 2.

Освітній процес на протязі 2016 / 2017 н.р. здійснювався за Базовим компонентом (нова редакція) та комплексною освітньою програмою для дошкільних навчальних закладів «Світ дитинства», програмою розвитку дітей від пренатального періоду до трьох років " Оберіг" Методична робота була спрямована на реалізацію проблемної теми дошкільного закладу: «Розвиток творчих здібностей дошкільнят через формування пізнавальної активності в різних видах діяльності» /перший рік/.

Педагогічний колектив сконцентрував свою роботу навколо пріоритетних завдань:

- Створення належних умов, опанування відповідних передових технологій задля формування професійної творчості педагогів.

- Формування комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільників засобами театрального мистецтва.

- Розвиток пізнавального інтересу в дошкільників в процесі організованої та самостійної предметно – практичної діяльності

Протягом навчального року підвищили теоретичний рівень на курсах підвищення кваліфікації: вихователі: Сергієва О.О., Артьомова Л.А., Луценко Г.М., Бабіч О.В.- музичний керівник.

Одним із засобів підвищення професійного рівня стала атестація педагогів, за результатами якої : вихователь Сергієва О.О. відповідає займаній посаді, відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «Вихователь-методист»; вихователь Іванова І.О.,керівник музичний Алафінова Л.В., вихователь-методист Шмигля К.І. відповідають займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії»; вихователі Лебедєва Н.В., Луценко Г.М.,вчитель-логопед Дерюгіна Н.В. відповідають займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»; вихователь Шепа С.М. відповідає займаній посаді, відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст».

Традиційним стало проведення в дошкільному закладі освітянських новин. Саме вони дають можливість своєчасно вирішувати завдання, що виникають у процесі роботи. Протягом року в їх тематику включались опрацювання нормативно-правових документів, огляд публікацій, науково-методичної літератури, вивчення матеріалів щодо днів інформування населення. Це сприяло підвищенню загальнокультурного рівня працівників. На базі дошкільного закладу були проведені відкриті перегляди для вихователів початківців, та для слухачів школи ППД, які отримали високу оцінку колег міста.

Реалізуючи варіативну частину Базового компоненту дошкільної освіти в закладі накопичено матеріал та організована робота гуртка «Шахи для малят» під керівництвом Шевельової Н.В.

Всі обрані форми роботи сприяли живому обміну досвідом, дали змогу адаптувати новітні ідеї до власних професійних можливостей та підвищити професійний рівень педагогів та працівників закладу.

Колектив закладу приймає активну участь у громадському житті міста, зокрема проводились благодійні ярмарки задля допомоги хворим дітям та воїнам-захисникам, виставки поробок на міському рівні.

Вивчення стану діяльності, результативності роботи колективу здійснювалися за допомогою різних видів контролю: спостереження за діяльністю педагогів, технічного персоналу, анкетування учасників навчально-виховного процес, аналізу стану фізичного та психічного здоров’я дітей.

На виконання листа МОН України та з метою прогнозування мережі дошкільних навчальних закладів відповідно до освітніх запитів населення, створення умов для здобуття громадянами дошкільної освіти в закладі створена мобільна група членів колективу в голові з вихователем методистом К.І.Шмигля яка здійснює роботу в закріпленому мікрорайоні по охопленню дітей п’ятирічного віку дошкільною освітою.

В дошкільному закладі ведеться робота по поліпшенню матеріально-технічної бази та створення належних безпечних умов з залученням батьківського загалу. З цього навчального року розпочалася робота по створенню та виконанню бюджетних запитів дошкільного закладу на рік та за кварталами. Фінансування яких проводиться з коштів місцевого бюджету

( з урахування 8 тис. грн.. на вікову групу). Для організації навчально-ігрового розвивального середовища згідно вимог сучасності також ще в 2016-2017 н.р. використовувалася благодійна допомога батьків вихованців. За благодійну допомогу батьків вихованців придбано новий інвентар та виконані ремонтні роботи на загальну суму 21тис 656грн 00коп.

Для поліпшення матеріально-технічної бази закладу в 2015/2016 н.р. було використано 213тис.531грн.00коп. бюджетних коштів.

Дякуємо всім за роботу та допомогу. Сподіваємося на подальшу спільну роботу та порозуміння задля наших дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 473

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.