ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ дітей В ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №43

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Подать заяву на прийом » на даному сайті wym-1511698972609. Далі можна відслідковувати статус поданої заяви і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заяву можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма

заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Правила прийому дітей

до дошкільного навчального закладу № 43 «Сонечко» Мелітопольської міської ради Запорізької області

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року на підставі:

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- медичної довідки про стан здоров'я дитини;

- направлення управління освіти;

- свідоцтва про народження.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

“Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади”

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів міста, яка здійснюється батьками або особами, які їх замінюють, чи міським реєстратором (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою на сайті “Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади”

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади м. Мелітополь заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):

Про дитину:

Прізвище, ім’я, по батькові.

Дата народження.

Дошкільний навчальний заклад, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.

Бажаний рік для зарахування дитини до ДНЗ.

Адреса проживання.

Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.

Інформація про наявність встановлених пільг.

Про батьків:

Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.

Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.

Контактні дані (телефон, електронна адреса).

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо).

Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заяві.

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до міського реєстратора,

у прийомні дні з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги)

або прикріпити до заяви скан копії зазначених документів. Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється міським реєстратором.

Заявник має можливість обрати лише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини.

Документи, які необхідні для отримання направлення у міського реєстратора:

У разі встановлення статусу заявки “Отримано направлення” заявник зобов’язаний упродовж 20 календарних днів подати міському реєстратору:

• медичну довідку форми № 026/о з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад ,

• свідоцтво про народження дитини.

Документи, які необхідні для зарахування дитини:

У разі встановлення статусу заявки “Отримано направлення” заявник зобов’язаний упродовж 20 календарних днів подати завідувачу дошкільного навчального закладу:

• Направлення у даний дошкільний навчальний заклад, виданого міським реєстратором,

• документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення “Про дошкільний навчальний заклад”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами).

Шановні батьки!

Для відвідування дітьми закладу дошкільної освіти на період адаптивного карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19, з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та збереження здоров'я дітей Вам необхідно чітко дотримуватись наступного алгоритму:

1. Отримати довідку від сімейного лікаря про стан здоров'я та епідеміологічне оточення дитини. Для отримання даної довідки Вам необхідно попередньо записатись на прийом до сімейного лікаря, з яким заключена декларація. Для запису телефонуйте медичній сестрі лікаря в години роботи.

2. До визначеного часу прийому у сімейного лікаря пройти дослідження на ентеробіоз в баклабораторії ВП “Енергодарський між міський районний відділ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України”. Дану довідку необхідно надати сімейному лікарю при прийомі.

Звертаємо увагу, що ця довідка ВП “Енергодарський між міський районний відділ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України” (колишня СЕС) дійсна впродовж 10 днів.

3. Отримавши довідку від сімейного лікаря, зателефонуйте до закладу дошкільної освіти (вихователю групи), повідомте про дату виходу дитини до закладу.

4. Прийом дітей здійснюється з 6.00 до 8.00 ранку, відповідно до регламенту прийому. Прийом дітей з центрального входу.

5. Під час проведення ранкового температурного скринінгу Вас та вашої дитини, Вам необхідно надати довідки від сімейного лікаря та результати досліджень медичному працівник закладу, який проводить температурний скринінг.

Під час очікування проведення температурного скринінгу на території закладу, Ви повинні дотримуватись дистанції та бути в респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній), так, щоб були покриті ніс та рот та гумових рукавичках. У разі відсутності індивідуальних захисних засобів Вам не проведуть температурний скринінг, відповідно не допустять дитину до закладу.

6. Після температурного скринінгу дозволу медичних працівників Ви повинні довести дитину до ігрового майданчика групи, дотримуючись соціальної дистанції між іншими особами, передати дитину вихователю, повідомити про результати температурного скринінгу дитини, віддати особисті речі дитини та якомога швидше вийти за територію закладу.

7. Просимо Вас надавати правдиву інформацію про стан здоров'я своєї дитини, а за необхідності - інших членів родини.

8. Забороняється заходити до приміщень закладу ( групових приміщень,) забирати дитину можна у визначений закладом час (після 16:00) на ігровому майданчику

9. У разі відсутності у Вас індивідуальних захисних засобів Ви не можете зайти на територію закладу.

10. Якщо виникли сімейні обставини, і Вам необхідно забрати дитину із закладу раніше, тоді необхідно здійснити наступне:

- зателефонувати вихователю та повідомити час, коли Ви будете перебувати біля центральних входу до закладу (дитину до вас приведе помічник вихователя).

11. Під час несприятливих погодних умов та зниження температури атмосферного повітря, Вам необхідно:

- в ранковий час після проведеного температурного скринінгу на вході до закладу довести дитину до окремого входу групи за визначеним маршрутом, дотримуючись дистанції та передати дитину вихователю ;

- у вечірній час необхідно зателефонувати вихователю , підійти до групи та чекати дитину, яку приведе вихователь або помічник вихователя.

Шановні батьки! Просимо Вас , НЕ ПОРУШУЙТЕ даний алгоритм дій !

Кiлькiсть переглядiв: 490

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.