ВАЖЛИВО!!!

Щодо попередження епідускладнень з кору

В Україні простежується тенденція до підвищення захворюваності на кір у 2016 році та за поточний період 2017 року. Аналогічна тенденція простежується і в Запорізькій області. Так у м. Запоріжжя в листопаді 2017р. зареєстровано 42 випадки захворювання на кір (показник захворюваності складає 5,6 на 100 тис. населення). Серед хворих діти складають 71%. Найбільші показники захворюваності відмічаються у віковій групі від 7 до 9 років. Слід зазначити, що 39 хворих (93%) не мають жодного щеплення проти кору через відмову від планової вакцинації або недосягнення необхідного віку для її проведення.

У м. Мелітополі кір не реєструвалася з 2015 року, а в грудні 2017 р. зареєстровано 3 випадки захворювання серед дорослого населення. Враховуючи зниження імунного прошарку населення, можна чекати погіршення ситуації у будь-який час.

На виконання розпорядження міського голови 18.12.2017 № 605-р «Про затвердження Плану заходів щодо попередження розповсюдження кору в місті Мелітополі» та з метою попередження епідускладнень з кору серед організованих дітей, в м.Мелітополь розроблено комплекс протиепідемічних і профілактичних заходів при виникненні випадків кору в дитячих організованих закладах. Одним з яких є проведення роз’яснювальної роботи серед батьків щодо необхідності проведення щеплень проти кору для тих, хто не щеплений.

На основі вище викладеної інформації попереджаємо батьків дітей, які не щеплені проти кору, про можливість відсторонення дітей від навчального процесу в разі виникнення загострення епідемічної ситуації згідно з законодавством.

14 грудня 2017 року на базі дошкільного закладу проводиться конкурс дітей старшого віку " Малюки - розумники."
19 грудня 2017 року усі наші любі малюки будуть співати пісні та розказувати вірші зустрічая Святого Миколая.
21 грудня 2017 року на базі дошкільного закладу проводиться свято " Пан та панночка - національність."
З 26 по 29 грудня в дошкільному закладі пройдуть Новорічні свята.
Кiлькiсть переглядiв: 650

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.