/Files/images/rabochiy_stl/1(6).jpg

Що треба знати про коронавірус…

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ КОРОНАВІРУСОМ:

• підвищена температура;

• кашель (як сухий, так і вологий);

• утруднене дихання;

• загальне нездужання, слабкість, стомлюваність;

• закладеність носа;

в окремих випадках спостерігається озноб, діарея, нудота або почервоніння очей (кон'юнктив

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО Є СИМПТОМИ:

1. Насамперед, потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Краще заздалегідь проконсультуватися по телефону або зв'язатися через месенджер. Номер доктора записаний в медичній декларації. Якщо він вирішить, що ситуація серйозна - вишле спеціально обладнану карету "швидкої допомоги". Останню можна викликати і самостійно.

2. При найменших симптомах респіраторного захворювання залишайтеся вдома, самоізолюється на два тижні, але не намагайтеся лікуватися самостійно. Повідомте про це на роботу свого безпосереднього керівника або в приймальню управління освіти. Якщо ж потрібно кудись вийти - користуйтеся медичними масками. Як пояснюють медики, вони захищають не носія, а оточуючих.

ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО ВИ МОЖЕТЕ ЛЕГКО ЗАРАЗИТИ ІНШИХ ЛЮДЕЙ!

3. Працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства. Це визначено в абз. 2 ч. 1 ст. 14 Закону «Про охорону праці». Працівник несе безпосередню відповідальність за порушення зазначених в частині першій вимог (ч. 2 ст. 14 ЗУ «Про охорону праці»).

4. Якщо ви до цих пір не підписали договір з лікарем, можна зателефонувати на "гарячу лінію" Національної служби здоров'я, телефон – 1677

/Files/images/rabochiy_stl/Как правильно мыть руки (рекомендации ВОЗ).jpg

/Files/images/proschavay/IMG-5596.JPG

/Files/images/proschavay/IMG-5597.JPG

/Files/images/proschavay/Титулка (2).jpg/Files/images/proschavay/1.jpg

/Files/images/proschavay/2.jpg/Files/images/proschavay/3.jpg/Files/images/proschavay/4.jpg/Files/images/proschavay/5.jpg/Files/images/proschavay/6 (1).jpg/Files/images/proschavay/7.jpg/Files/images/proschavay/8.jpg/Files/images/proschavay/9 (1).jpg/Files/images/proschavay/10.jpg

/Files/images/proschavay/185dddfe171071f201fb67007eeb1a1c.jpg

Харчування дітей в дитячому садку

/Files/images/rabochiy_stl/Без-имени-22.png Харчування дітей в дитячому саду – це питання хвилює практично всіх батьків. Коли дитина починає відвідувати дитячий садок, то дуже часто трапляється так, що він не хоче там їсти. Щоб цього не сталося, батьки можуть заздалегідь підготувати дитину до відвідування дошкільного закладу.

Дитина повинна вміти їсти самостійно. Крім цього, вона повинна навчитися добре жувати, пити з чашки і користуватися серветкою.

Меню дитячого садка розробляється дуже ретельно медичними працівниками.

Харчування дитини в дитячому саду повинне забезпечити потребу дитячого організму в поживних речовинах, вітамінах і мінералах.

Дуже важливо, щоб харчування дітей враховувало сезонні зміни – влітку і восени дітям повинні пропонуватися свіжі фрукти та овочі, а в зимово -весняний сезон – такі вітамінізовані продукти як соки і зимові фрукти (яблука і груші).

Найчастіше на сніданок у дитячому садку Вашій дитині подадуть кашу з різних видів круп на молоці, пудинг або омлети, сік або компот.

На обід готують першу страву, салат, друге і напій.

Після сну у дітей в дитячому садку полуденок, під час якого діти їдять фруктовий або сирний десерт, випічку з кефіром, молоком або іншим напоєм.

Кожен день в дитячому садку дітям обов’язково дають м’ясо, рибу, яйця, молоко і молочні продукти, крупи, вершкове масло, хліб.

У дитячому садку заборонені тваринні жири і маргарин. Цукор обмежений.

Всі страви в дитячому садку готуються виключно перед вживанням. Зберігати і розігрівати продукти не допускається.

Для підвищення апетиту і стимуляції травлення вихованцям дитячого саду дають різні салати з овочів або фруктів кислого смаку.

/Files/images/23_17_1000x1000.png

/Files/images/1.jpg

/Files/images/001.png

/Files/images/oberezhno-kir-shcho-robiti-abi-ne-zarazitisya20180315_4843.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 331

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.